سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

آرایشگاه خوب برای اپیلاسیون در غرب تهران | وکس و اپیلاسیون | اپیلاسیون غرب تهران | ۴۴۴۲۸۷۷۶

اطلاعات آرایشگاه عروسی : آرایشگاه خوب برای اپیلاسیون در غرب تهران

وکس و اپیلاسیون در غرب تهران :

اپیلاسیون چیست ؟

اپیلاسیون در معنای انگلیسی به معنای از بین بردن موهای زائد در هر قسمت از بدن و به هر صورت است. این روش یکی از بهترین روش‌ های برطرف کردن موهای زائد و ناخواسته می‌باشد و موهای زائد از ریشه کنده می‌شوند. معمولا اپیلاسیون بدن از طریق روش‌هایی مثل لیزر، الکترولیز، استفاده از چسب خاص (موم)، بند انداختن و… انجام می‌شود.
 

موم اپیلاسیون (گرم)

استفاده از موم گرم از روش‌هایی است که به‌ صورت فراوان مورد استفاده قرار میگیرد. این نکته را باید رعایت کرد که موم‌ها را باید با دمای مناسب گرم کرد که هم مواد خاصیت خود را از دست ندهند و هم بتوانند  برای اعضای مختلف بدن با حرارت مناسب اسفاده کرد. این موم بلافاصله بعد از استعمال در سطح پوست با پارچه برداشته می‌شود و از رزین، موم پارافین، شربت گلوکز و عسل ساخته می‌شود. این روش سریع بوده و برای مناطق وسیعی در یک مرتبه استفاده می‌شود و روش بسیار مناسبی برای از بین بردن انواع موهای ظریف و خشن است. رویش مجدد موها به صورت ظریف‌ تر رخ می‌دهد. فقط باید قبل از موم انداختن حتما از لوسیون‌ها و یا کرم‌های سفت کننده و تقویت کننده برای پر کردن منافذ خالی شده بر روی پوست استفاده کنید.
 

اپیلاسیون بدن با استفاده از موم سرد

موم سرد بر روی نوارهای از پیش آماده مالیده شده‌اند که می‌توانند مستقیما بر روی پوست چسبانده شوند. مو به موم سرد روی نوار می‌چسبد و با یک حرکت سریع از روی پوست جدا می‌شود. در این روش پیشنهاد می شود که از مقداری پودر بچه برای جلوگیری از چسبیدن موم روی پوست خود استفاده شود. این کار باعث می‌شود موم روی پوست شما نچسبد و فقط روی موهای زائد چسبندگی ایجاد شود. در ضمن با این کار جلوی صدمه رسیدن به پوست خود را نیز خواهید گرفت.
 

اپیلاسیون بدن به‌ وسیله نخ

اپیلاسیون به‌وسیله نخ که آن را اصطلاحا بند ‌انداختن می‌گویند، یکی از روش‌های بومی ایران است. در این تکنیک، رشد موها کندتر از تیغ صورت می‌گیرد. نخ اصلاح را باید به مدت ۲۰ دقیقه در محلول رقیق شده دتول (محلول ضدعفونی کننده زخم‌ها) قرار داد تا ضدعفونی شود. اگر بند انداختن به روش غیر بهداشتی صورت بگیرد پوست را تحریک می‌کند و اغلب باعث ایجاد جوش و التهابات پوستی می‌شود.

اپیلاسیون بدن با لیزر

هر قسمتی از بدن که موهای قهوه‌ای دارد می‌تواند با لیزر درمان شود. برای خانم‌ها زیر بغل، خط بیکینی و پاها بیشتر متداول است. و برای آقایان، ریش، سینه و نواحی کمر. این فرایند با هدف قرار دادن فولیکولهای مو، که با حدود ۵ میلیون (که یک میلیون آن روی سر است) از آنها متولد می‌شویم، کار می‌کند. چرخه‌ی مو شامل ۳ مرحله است: رشد، انتقال و استراحت. پالس‌های لیزر به موهای در مرحله‌ی رشد، نور می‌تابند تا فولیکول‌ها را از بین ببرند. معمولا به یک سری جلسات لیزر به مدت ۴ تا ۸ هفته نیاز دارید. البته این امر به ناحیه‌ی تحت درمان بستگی دارد.
 

اپیلاسیون بدن با کرم‌های موبر

وقتی از کرم‌ های موبر برای اپیلاسیون استفاده می‌کنید، رشد موها به نسبت استفاده از موم، سریع‌تر ولی به نسبت تیغ، کندتر می‌شود. PH قلیایی کرم‌های موبر به کراتین مو صدمه رسانده و آن را متلاشی می‌کند. ولی به ریشه صدمه نمی‌رساند. تقریبا هر هفته باید از کرم‌های موبر استفاده کنید تا از شر موهای زاید در امان باشید. پیش از آنکه به حمام بروید، مقداری از این کرم‌ها را روی سطحی از بدن که خشک و تمیز است بمالید و بر اساس دستورالعمل کارخانه سازنده کرم چند دقیقه صبر کنید. سپس کرم را از روی پوست شسته، خشک کنید و مقداری آبلیمو روی پوست بزنید. آبلیمو جلوی التهاب و قرمز شدن پوست را می‌گیرد. در عین حال می‌توانید از محلول شیر و آب یا روغن‌های تغذیه کننده پوست استفاده کنید.
 
آرایشگاه خوب برای اپیلاسیون در غرب تهران

 

ما در روژین برتر  همراه با یک تیم حرفه ای ، کار وکس و اپیلاسیون خانم ها را به بهترین شکل درست میکنیم

نمونه کارهای ما که در گالری عکس و همچنین در صفحه اینستاگرام ما نمابش داده شده است

تمام کار های ما جهت فراهم کردن هرچه بیشتر رضایت مندی شماست .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت ها می توانید با همکاران ما از اینجا  و یا از طریق شماره های زیر تماس بگیرید :

آرایشگاه خوب برای اپیلاسیون در غرب تهران

تلفن تماس : ۰۲۱-۴۴۴۲۸۷۷۶