سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

آرایشگاه خوب برای تاتو ابرو در غرب تهران | اصلاح ابرو | تاتو ابرو | ۴۴۴۲۸۷۷۶

اطلاعات آرایشگاه  : آرایشگاه خوب برای تاتو ابرو در غرب تهران

تاتو و اصلاح ابرو در غرب تهران :

ابروها به عنوان یکی از اصلی ترین ارکان صورت، نقش بسیار زیادی در ایجاد زیبایی دارند. به صورت کلی تمامی کارهایی که بر روی ابرو انجام می شود مانند پر کردن ابرو ها، ترمیم بین رفته ابرو، ایجاد شکل های منظم و ماندگار برای ابرو و دیگر موارد مرتبط، همگی تاتو ابرو شناخته می شوند. در این مطلب قصد معرفی تاتو ابرو و خدمات تاتو و اصلاح ابرو در غرب تهران در روژین برتر را داریم.

نحوه انجام تاتو ابرو

هاشور ابرو یکی از شناخته شده ترین روش های این کار است که در ایران نیز مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است. برای انجام عمل تاتو ابرو ابتدا طرح مورد نظر برای فرد ترسیم می شود. در این مرحله مدل نهایی ابرو روی کاغذ کشیده شده و میزان رضایت فرد مشخص می شود. پس از رضایت مندی  در مرحله بعدی این طرح روی صورت شخص کشیده شده و طرح نهایی ابرو ها با خط های رسم شده مشخص می گردد.

جهت تاتو و اصلاح ابرو در غرب تهران با ما در تماس باشید.

اصلاح ابرو در غرب تهران

در ادامه و در اولین قدم از بی حسی استفاده می شود و سپس فرد تاتوکار با استفاده از وسایل مخصوص خود اقدام به ایجاد خطوط اصلی ابرو کرده و سپس هاشور های منظمی را در محل های معین شده ایجاد می کند. فرآیند انجام عمل تاتو ابرو با ایجاد هاشورهای تکمیل کننده کار که در بین هاشورهای اصلی قرار می گیرد، ادامه می یابد. سایه های مد نظر فرد در انتها برای او زده می شود و به عنوان تکمیل کننده کار رنگ انتخاب شده نیز بر روی ابروها گذاشته می شود.

عوارض تاتو ابرو

ایجاد عفونت در اثر تاتو ابرو

استفاده نکردن از تجیهزات استریل و غیر آلوده در این کار، باعث می شود عفونت یکی از اصلی ترین عوارض تاتو ابرو باشد. عفونت های ایجاد شده بر اثر این کار لزوما خود را در همان روزهای اولیه نشان نمی دهند. ممکن است در اثر استفاده نکردن از تجهیزات استریل فرد به بیماری های عفونی بسیار خطرناکی مبتلا شود که سال ها بعد، از وجود آن مطلع گردد. به هر حال تمام افرادی که از تاتو ابرو استفاده می کنند کم و بیش به عفونت های سطحی و حتی شدید گرفتار می شوند که گاهی اوقات به سادگی و با روش های مرسوم قابل درمان هستند ولی در برخی موارد نیز نیاز به روش های درمانی پیشرفته تری دارند.

جهت آرایشگاه خوب برای تاتو ابرو در غرب تهران با ما در تماس باشید.

تاتو و اصلاح ابرو

ایجاد حساسیت های مختلف

یکی از شایع ترین حساسیت های ابرو، حساسیت های پوستی است که گاهی اوقات به بدترین شکل ممکن ایجاد می شود. دلیل اصلی ایجاد حساسیت می تواند آلوده بودن محیط و یا تجهیزات تاتوکار باشد و یا فرد مراجعه کننده از قبل حساسیت های مرتبطی با این موضوع داشته باشد که در اثر تاتو تحریک شده و شدت آن بیشتر گردد. یکی دیگر از دلایلی که ایجاد حساسیت را بیشتر می کند، ترکیب رنگ های شیمیایی مختلف و قرار گرفتن آن ها روی تاتو های تازه انجام شده است. این موضوع نیز می تواند پیامدهای بدی به همراه داشته باشد.

ما در روژین برتر  همراه با یک تیم حرفه ای ،کار تاتو و اصلاح ابرو در خانم ها را به بهترین شکل و با جدیدترین متد ها انجام میدهیم .

جهت تاتو و اصلاح ابرو در غرب تهران با ما در تماس باشید.

تاتو و اصلاح ابرو در غرب تهرانتاتو و اصلاح ابرو در غرب تهران

در نمونه کارهای ما که در گالری عکس و همچنین در صفحه اینستاگرام ما نمابش داده شده است .

تمام تلاش ما در جهت فراهم کردن هرچه بیشتر رضایت مندی شماست .

انجام خدمات تاتو و اصلاح ابرو با بهترین قیمت در مرزداران ، شهرک غرب ، صادقیه ، شهران ، جنت آباد و… انجام می شود .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت ها می توانید با همکاران ما از اینجا  و یا از طریق شماره های زیر تماس بگیرید :

تلفن تماس : ۰۲۱-۴۴۴۲۸۷۷۶