سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

کاور کردن ناخن ها چیست؟

کاور کردن ناخن ها چیست؟

آشنایی با کاور کردن ناخن های طبیعی

سلام به خانومای عزیزم، در پی سوالات بسیار بسیار فراوان که شما عزیزان در رابطه با کاور کردن ناخن های طبیعی خودتون داشتید و مشاهده توصیه ها و راهنمایی های غلط بعضی از افراد به شما، بر آن شدم که مطلبی در رابطه با کاورناخن تهیه کنم، بنده توضیحات کامل و جامعی در این مطلب براتون آماده کردم امیدوارم که این مطلب برای شما عزیزان راهنمای خوبی در زمینه کاور کردن ناخن های طبیعی باشه

در ادامه مطلب با ما همراه باشید…

کاور ناخن چیست؟

درپی سوالات فراوانی که شما عزیزان داشتید و همه میپرسیدند که کاور کردن ناخن ها اصلا چیست؟ و اطلاعات غلطی در این زمینه داشتند برآن شدم که توضیحات مختصر و مفیدی در این مطلب براتون آماده کنم.

√√√ اول از همه ساده و مختصر بگم که کاورکردن ناخن ها همانند کاشت ناخن می باشد با این تفاوت که در کاشت ناخن از تیپ استفاده میشود ولی در کاورناخن از تیپ ناخن استفاده نمی شود و تمامی مواد کاور بر روی ناخن طبیعی شما گذاشته می شود.

 توجه داشته باشید که یک کاور کردن موفق و زیبا مستلزم ناخن های نسبتا بلند شما عزیزان می باشد

می دونم شما عزیزان با این موضوع آشنا هستید که ناخن های بلند شکننده و واقعا آسیب پذیر هستند و هر کسی نمی تواند ناخن های طبیعی خود را به مدت طولانی بلند و زیبا نگه دارد، اینجاست که کاور کردن ناخن ها به کمک شما می آید، شما عزیزان با انجام دادن کاور ناخن میتوانید ناخن های طبیعی خود را به مدت طولانی بلند و زیبا نگه دارید به این طریق که مواد مورد استفاده در کاور بر روی سطح ناخن های طبیعی شما می نشیند و از ناخن های بلند و طبیعی شما در برابر شکستن محافظت می کند، به صورتی که ناخن ها همان ناخن های طبیعی خودتان هستند به اینصورت که مقداری مواد بر روی سطح ناخن ها اضافه شده و به مدت طولانی ناخن هایتان سالم، زیبا و بدون شکستن ماندگار خواهند بود.

امیدوارم این مطلب برای شما عزیزان مفید بوده باشه، اگر باز هم در این رابطه سوالی داشتید در قسمت پایین صفحه (قسمت دیدگاه) سوالات خود را بیان فرمایید، بنده در خدمت شما سروران هستم.

اطلاعات نویسنده

rojinbartar@admin

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

خدمات اپیلاسیون
خدمات میکاپ
خدمات رنگ و مش
۱۰ هزار تومان
خدمات کاشت ناخن
خدمات ترمیم ناخن
رنګ و مش
پاکسازی پوست
کاشت ناخن
تاتو ابرو
خدمات ماساژ
خدمات میکاپ
کاشت ناخن
شینیون مو
خدمات مو
خدمات میکاپ
بافت مکزیکی مو
پدی کور
هایلایت و آمبره
۱۰۰۰۰۰ هزار تومان
۲۰۰۰۰ تومان
۱۵۰۰۰ تومان
کاشت ناخن
هیرکات مو
شانس خود را برای گرفتن جایزهامتحان کن
لطفا اطلاعات را کامل و درست وارد کنید . اگر ایمیل ندارید نگران نباشید مانند این الگو یک ایمیل بنویسید. مثال: rojinbartar.com@شماره همراه
قوانین گردونه شانس:
  • این ګردونه شنبه ها به روزرسانی می شود و هر کاربر در هفته یکبار میتواند از آن استفاده کند
  • مدت استفاده از جوایز فقط ۳ روز است
  • هر فرد یک بار در هفته از این جوایز میتواند بهره مند شود.